Predošlé
Ďalšie

PRE RODIČOV

Čo si priniesť do tábora

Fľaša na vodu, čiapka poti slnku, hygienické vreckovky, dezinfekčný prostriedok na ruky (cestovné balenie) a určite je dobré pribaliť aj repelent proti komárom/kliešťom, pretože budeme často v prírode.

Odporúčame si priniesť so sebou aj náhradné oblečenie, ak sa deti spotia a pod. Náhradné oblečenie nemusia nosiť každý deň, so sebou. Môžu si ho ponechať v tábore a v piatok ho vziať späť domov.

Ak je to možné, nech deti nechajú doma mobil, elektronickú hru alebo MP3 prehrávač a pod. Narušuje to program tábora a tiež môže dôjsť k ich poškodeniu za čo tábor ESCAPE nenesie zodpovednosť. Ak je nevyhnutné mať so sebou mobil, volať z neho je možné iba vo vopred dohodnutom čase.

Ak bude chladneo, nabalte deťom teplejšie oblečenie (mikinu, tričko s dlhým rukávom…) a pevnejšiu obuv. Ak bude dážď, nabalte deťom iba pršiplášť, dáždnik kvôli bezpečnosti nechajte doma. Ak bude svietiť slnko, natrite deti ochranným krémom a nezabudnite nabaliť šiltovku alebo klobúčik, prípadne slnečné okuliare. Ak sa náhodou niekto ráno zabudne natrieť ochranným krémom proti slnku nenecháme ho v štichu! V tábore mu požičiame detský ochranný krém s UV faktorom.

Dôležité informácie

Deti je potrebné priviezť v čase 8:00 – 8:30 na dohodnuté miesto v Bratislave – Areál Matador, Kopčianska 20 v Petržalke. Deti je potrebné vyzdvihnúť v čase 16:30 – 17:00 na vopred dohodnutom mieste. Bližšie informácie k nástupu do tábora a k miestam príchodu a odchodu Vám budú zaslané prostredníctvom emailu cca 1 týždeň pred nástupom do tábora.

Systém ponúka iba voľné termíny. Ak niektorý termín už nie je k dispozícii, systém vám ho neponúkne. Prihlásiť deti je možné iba cez našu webovú stránku.

Pre hladošov máme novinku! Dospelú porciu jedla uvediete pri vypisovaní prihlášky.

Ak má niektoré z detí problém so sústredením, je hyperaktívne alebo má iný problém. Treba to uviesť v prihláške, aby sme vedeli zabezpečiť dostatočný počet animátorov, ktorí sa budú o vaše deťúrence starať. 

Postup pri rezervácii a storno podmienky

Na vašu e-mailovú adresu bude, po uhradení denného tábora zaslaná záväzná prihláška, ktorej súčasťou bude aj potvrdenie o zdravotnom stave dieťaťa (Nie je potrebné, aby ich potvrdzoval lekár, stačí podpis rodiča).

V deň nástupu do tábora je potrebné priniesť: prefotený preukaz poistenca dieťaťa + vyplnenú záväznú prihlášku + potvdenie o zdravotnom stave dieťaťa (netreba potvrdenie od doktora, stačí podpis rodiča)

Ak dieťa ochorie, treba doručiť potvrdenie od lekára o nemožnosti nastúpiť či pokračovať v tábore e-mailom na verne.room@gmail.com V tomto prípade má rodič nárok na vyúčtovanie alikvotnej časti sumy uhradenej za tábor. Prevádzkovateľ tábora má právo na vyúčtovanie nevyčerpanej stravy v tábore. Pri prerušení pobytu z iných dôvodov, nárok na vyúčtovanie nevzniká.

1) V prípade stornovania 10 a viac kalendárnych dní pred nástupom tvorí storno 25 % z ceny pobytu. 
2) Storno do 10 až 2 kalendárnych dní pred nástupom predstavuje 50% z ceny pobytu.
3) V prípade stornovania 2 a menej kalendárnych dní pred nástupom, resp. v prípade nenastúpenia na pobyt predstavuje storno 100% z ceny pobytu. V tomto prípade však ponúkame aj možnosť prehlásiť dieťa na iný termín daného tábora.
4) V prípade stornovania náhradného termínu tábora nevzniká nárok na vrátenie poplatku za tábor.

Denný tábor ESCAPE od levingroom.sk