Predošlé
Ďalšie

PROGRAM TÁBORA

Denný letný tábor pre deti od 6 do 13 rokov.

Sme tábor rodinného typu s kapacitou 16 detí.  Vďaka čomu sa môžu deti navzájom lepšie spoznať a užiť si individuálny prístup svojich animátorov.

Tábor ESCAPE je zameraný na časté pobyty v prírode, rozvíja detskú fantáziu, podnecuje logické myslenie a tímovú spoluprácu.

Našich dobrodruhov tento rok čaká NOVÝ program. Vytvoria si vlastnú Escape room! Únikovka vytvorená deťmi bude súčasťou väčšieho príbehu – a to ich vlastného FILMU. Deti si vyberú tému, napíšu si scénar a počas týždňa na vlastnej koži zažijú celý proces toho, ako z nápadu a myšlienky vznikne niečo hmotné – ich vlastný FILM. Kto bude režisér, kto scenárista či herec? Kto vymyslí najkreatívnejšiu logickú úlohu v Escape room? Všetky vaše nápady sú vítané! 🙂   

Vlastný film

Pod vedením skúseného pedagóga si deti vyberú tému a naučia sa ju spracovať do scenára. Spoločne navrhnú kulisy a kostýmy. Deti ktoré radi premýšľajú, bývajú zväčša dobrými režisérmi, dramaturgami alebo kameramanmi. Deti, ktoré majú radi pozornosť, často vymyslia zaujímavé, nápadité a vtipné scénky a radi účinkujú ako herci. V procese tvorby filmu si nájde každý to, čo ho baví. Avšak iba spoločným úsilím a vzájomnou spoluprácou dokážeme vytvoriť náš vlastný FILM.

Escape room

Každý z nás má možnosť uniknúť z Escape room. Potrebujeme však na to bystrý um, logické uvažovanie a schopnosť tímovej spolupráce. Deti sa učia ako vytvoriť vlastnú Escape room, v ktorej používajú rôzne indície, vytvárajú logické úlohy, šifry a hádanky. Deťmi vytvorená Escape room sa stane neoddeliteľnou súčasťou spoločného FILMU.

Premiéra filmu a rozlúčková párty

V posledný deň tábora nás čaká veľká premiéra spoločného FILMU. Rodičia dostanú prístup na jeho stiahnutie. Na záver nás už tradične poteší naša skvelá rozlúčková párty!

Výlety do prírody a kúpanie

Na čerstvom vzduchu si vyvetráme svoje hlavičky. Výlety do prírody sú vždy plné dobrodružstva a zábavy. A šantenie vo vode deti milujú!

STRAVA V TÁBORE

Ako to bude so stravovaním v tábore? Pre našich dobrodruhov je zostavený vyvážený jedálniček, krorý vieme upraviť podľa intolerancií či alergií. Deti sa budú stravovať v reštaurácii. Dočkajú sa aj svojich obľúbených jedál ako sú pizza a palacinky 🙂 

Jedlo a pitný režim

Desiata, obed, olovrant a pravidelný pitný režim sú zahrnuté v cene tábora. Hladoši si môžu na prihláške nahlásiť dospelé porcie! 🙂

Alergie

Ak má dieťa alergiu na niektorú potravinu, uveďte túto informáciu v prihláške. Alergén vylúčime z jeho jedálnička.

Celiakia

V prípade intolerancie na lepok, zabezpečíme bezlepkovú stravu. Intoleranciu treba uviesť v prihláške.

Laktóza

V prípade intolerancie na mlieko, zabezpečíme bezlaktózovú stravu. Intoleranciu treba uviesť v prihláške.

CENA TÁBORA

Vek detí

6 - 13 rokov

Počet detí

Max. 16 detí v tábore

Počet dní

5 dní, Po - Pia

Cena

199 Eur

RECENZIE

Od detí pre deti.
Denný tábor ESCAPE od levingroom.sk